Točkalo z ročajem UNIOR 642/6HS, 5x120mm

Akcijska cena 6,69 € Redna cena 8,91 €
Ni na zalogi
Koda
620118


Kratek opis
Material: Premium krom vanadijevo jeklo v celoti poboljšan. Konica induktivno kaljena, površinska zaščita: lakiran. Ergonomičen dvokomponentni ročaj. V celoti izdelan v skladu s standardom DIN 7250.

1
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava za naročila nad 130 €
2
Hitra dostava
Večino naročenih izdelkov dostavimo naslednji delovni dan, če je naročilo oddano do 14.00 ure.
3
Pomoč in svetovanje
Preko emaila info@dobraizbira.com in telefona 041 602 992 (8:00 - 16.00)
4
Velika izbira izdelkov
V naši trgovini lahko izbirate med več kot 10.000 izdelki.

Točkalo z ročajem UNIOR 642/6HS, 5x120 mm je zasnovano za profesionalce in zahtevne ljubitelje, ki ne zadovoljijo z manj kot popolno natančnostjo in vzdržljivostjo. Ta precizno izdelano orodje združuje vrhunske materiale, skrbno toplotno obdelavo in ergonomsko obliko ročaja, da zagotovi zanesljivo in udobno delo pri vseh vrstah električarskih, montažnih in servisnih opravil. Ne glede na to, ali delo poteka v delavnici, na terenu ali v industrijskem okolju, UNIOR 642/6HS nudi zanesljivo zmogljivost, ki jo pričakujete od vodilnega proizvodnega podjetja.

Prednosti

  • Izjemna dolgotrajnost: Premium krom vanadijevo jeklo v celoti poboljšano pomeni, da točkalo zdrži intenzivno uporabo brez prezgodnjega obrabljenja.
  • Natančnost in zanesljivost: Induktivno kaljena konica ohranja obliko in velikost, kar zagotavlja stabilen oprijem vijaka in zmanjšuje tveganje za poškodbe glave vijaka.
  • Večja varnost pri delu: kakovostna površinska zaščita in natančna izdelava zmanjšata možnost zdrsa in poškodbe, kar izboljša varnost pri montaži in servisiranju električnih komponent.
  • Udobje in manj utrujenosti: ergonomičen dvokomponentni ročaj omogoča varnejši in prijetnejši oprijem, kar zmanjša obremenitev roke pri daljšem delu.
  • Standardna skladnost in profesionalna izbira: izdelano v skladu s standardom DIN 7250 — primerno za zahtevne industrijske in precizne aplikacije.
  • Ključne lastnosti

  • Premium krom vanadijevo jeklo
  • Material točkal je v celoti poboljšan, kar zagotavlja optimalno razmerje med trdoto in žilavostjo. Rezultat je orodje, ki prenese visoka obremenitvena stanja in ohrani obliko tudi po dolgotrajni uporabi.

  • Induktivno kaljena konica
  • Konica je podvržena induktivni kalitvi, kar ji daje lokalno povečano trdoto in odpornost proti obrabi. To pomeni manj zdrsov, zanesljivejši prenos momenta in daljšo življenjsko dobo konice.

  • Lakiran površinski sloj
  • Kakovostna lakirana zaščita preprečuje korozijo in zagotavlja estetski videz skozi čas. Površinska zaščita dodatno podaljša obstojnost orodja pri uporabi v vlažnih ali prašnih pogojih.

  • Ergonomičen dvokomponentni ročaj
  • Ročaj, zasnovan za udobje in kontroliran oprijem, združuje trdo jedro za prenos sile in mehkejši zunanji material za prijem. Točkal je udoben tudi pri delu z močnejšimi momenti in zmanjšuje utrujenost rok.

  • Natančne mere in skladnost z DIN 7250

Dimenzija 5x120 mm natančno ustreza standardnim zahtevam, kar omogoča zanesljivo uporabo z uveljavljenimi komponentami in pridobljenim zaupanjem strokovnjakov. Izdelek je popolnoma izdelan v skladu s standardom DIN 7250, kar potrjuje njegovo primernost za profesionalne in industrijske aplikacije.

Povzetek

Točkalo z ročajem UNIOR 642/6HS (koda 620118, EAN 3838909201184) je vrhunska izbira za vse, ki iščejo kombinacijo natančnosti, vzdržljivosti in udobja. Z izdelavo iz premium krom vanadijevega jekla, induktivno kaljeno konico, lakirano zaščito in ergonomskim dvokomponentnim ročajem predstavlja zanesljivo orodje za vsakodnevno strokovno uporabo. Dimenzije 5x120 mm in skladnost z DIN 7250 potrjujejo njegovo primernost za profesionalno rabo. Poleg tega izdelek prihaja z doživljenjsko garancijo, kar dodatno potvrjuje njegovo kakovost in zanesljivost. Za hitro dobavo in najboljše pogoje poiščite UNIOR 642/6HS v ponudbi Elektrotrgovine — idealna kombinacija performance, trajnosti in vrednosti za denar.

Več informacij
Koda620118
ProizvajalecUnior
Tehnični podatki5x120 mm
Ean3838909201184
GarancijaDoživljenska garancija
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Točkalo z ročajem UNIOR 642/6HS, 5x120mm